KONST / Litografier / Färglitografi 11522021
nr 1152 2021
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Färglitografi, Interiör, signerad och numrerad 287/360, motivet: 62x77
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 december 2017
kl 21:02:06
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås